Souhlas s používáním cookies

Tato webová stránka používá soubory cookies v rozsahu nezbytném pro řádný provoz našich webových stránek. Více informací.


Volejte mezi 7:00 - 15:00:  417 570 207  nebo  602 276 981

Call
MenuMENU

O firmě

Firma Müller Teplice s.r.o. je odborná firma působící v oboru topení – voda – plyn – komíny.  Zajišťujeme komplexní odborné služby včetně dodávek topenářského a  instalatérského materiálu a komínových systémů.

Začali jsme podnikat v oboru v roce 1990 jako jedna z prvních firem v rámci okresu Teplice. Od té doby jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti plynofikace, podlahového vytápění a vytápění malých i velkých objektů. 

Firma se postupně rozvíjela z původních montáží ústředního topení a plynofikací rodinných domků, přes podlahové vytápění, vodoinstalatérské a kominické práce až po montáže tepelných čerpadel a solárních systémů. V areálu firmy jsme vytvořili prodejnu topenářského a instalatérského materiálu, která slouží převážně našim pracovníkům, ale funguje i pro ostatní zákazníky.

Podíleli jsme se na plynofikaci severočeského kraje, i když v poslední době jsme zaregistrovali návrat mnoha zákazníků k pevným – ekologicky šetrným palivům.

Za několik let naší činnosti máme za sebou celou řadu úspěšných akcí. Naší dominantou se staly tzv. zakázky na klíč, postaráme se o zákazníka od projektové dokumentace až po uvedení zařízení do provozu a předání díla. Jsme schopni projekčně připravit a montovat jakýkoliv topný systém.

V našem regionu zastupujeme  výrobky těchto značek:

- plynové kotle IMMERGAS,  komínové systémy RICOM,  kotle na pevná paliva ATMOS, podlahové vytápění, armatury a tvarovky GIACOMINI, ohřívače DRAŽICE, vodovodní baterie Slezák-RAV.

Jsme autorizovaným zástupcem značky IMMERGAS, zajišťujeme prodej, odbornou montáž, záruční i pozáruční servis.

Jsme odborně způsobilou osobou k instalaci, provozu a údržbě spalovacích stacionárních zdrojů ATMOS  a k provádění kontrol stacionárních zdrojů na pevná paliva podle §17, odst.1,  písm. h), zákona č. 201/2012 Sb. o ochraně ovzduší.

Dále spolupracujeme  se značkou GIACOMINI, která nabízí zákazníkům jak kvalitní armatury a tvarovky, tak  záruku na podlahové vytápění 25 let.

Pro společnost JTH a.s. provádíme topenářské, instalatérské a plynařské práce po celé ČR.

Spolupracujeme s bytovými družstvy (OSBD Teplice, Bytové družstvo Trnovany, SBD Mír), pro něž provádíme plynařské práce včetně pravidelných revizí a kontrol plyn. zařízení.

Záruční lhůta na kvalitu námi provedených prací je 36 měsíců a záruční lhůty na námi dodávané výrobky a technologie jsou různé – dle údajů výrobců uvedených v záručních listech.

Naším největším úspěchem je spokojenost zákazníků a kvalitní, dobře odvedená práce.