MÜLLER a spol. s.r.o. — TOPENÍ - VODA - PLYN

Kontaktujte nás

  • Telefon: 417 570 207 
  • Fax: 417 570 207
  • Adresa: Karla Čapka 19, Teplice 41501
  • Email: muller@mulleraspol.cz

O firmě

Firma Müller a spol.s.r.o je odborná firma působící na trhu od roku 1990 v zajištění komplexních služeb v oboru topení – voda – plyn - komíny a kompletní dodávkou topenářského a instalatéského materiálu a komínových systémů

HISTORIE FIRMY * 1.1 1990

Začali jsme podnikat v roce 1990 v oboru topení – voda – plyn jako jedna z prvních firem v rámci okresu Teplice.Od té doby jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti plynofikace a topení malých i velkých objektů. Zkušenosti řídícího managementu firmy byly získávány v dobách „mamutích“státních podniků jako byly např. „Pozemní stavby Ústí nad Labem, Severočeská konstruktiva, Okresní stavební podnik Teplice, Montážní a stavební družstvo Teplice“ a další. Rozpadem těchto státních podniků a družstev se uvolnili profesionální odborníci, které jsme pochopitelně rádi přijali do naší firmy.

Firma se postupně rozvíjela z původních montáží ústředního topení a plynofikací rodinných domků, přes vodoinstalatérské práce, záruční i pozáruční servis plynových zařízení, specializovanou maloobchodní a velkoobchodní prodejnu až po montáž komínových vložek a výrobu klempířských prvků včetně klempířských prací.

Vlastníme licenci pro vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravu, především pro zavážení a zásobování vlastních zakázek.

Za několik let naší činnosti máme za sebou celou řadu úspěšných akcí. Naší dominantou se staly tzv. zakázky na klíč, postaráme se o zákazníka od projektové dokumentace až po uvedení do provozu a předání díla.

Podílíme se na plynofikaci severočeského kraje, i když v poslední době jsme zaregistrovali návrat mnoha zákazníků k tuhým – ekologicky šetrným palivům.

Jsme schopni montovat a projekčně připravit jakýkoliv topný systém.Zastupujeme firmy ATMOS a EKOEFEKT a.s., které dodávají na trh ekologicky šetrné kotle na tuhá paliva. Rovněž tyto akce provádíme tzv. na klíč, od projektové dokumentace přes montáž, uvedením do provozu, měření a regulaci až po výchozí revize a zpracování provozní dokumentace včetně proškolení obsluhy kotelny.

V našem regionu zastupujeme rovněž firmu VIPS gas s.r.o., Liberec - dovozce a prodejce plynových kotlů značky IMMERGAS.

V současné době jsme zaregistrováni v programu "Zelená úsporám" jako odborná a oprávněná montážní firma pro ekologické systémy vytápění

Záruční lhůta na kvalitu námi provedených prací je 36 měsíců a záruční lhůty na námi dodávané výrobky a technologie jsou různé – dle údajů výrobců uvedených v záručních listech.

V současné době máme 25 zaměstnanců, z toho 20 specializovaných montérů a techniků.

Naším největším úspěchem je spokojenost našich zákazníků a kvalitní, dobře odvedená práce. 

 

MÜLLER a spol. s.r.o. — specializovaná firma v oboru TOPENÍ - VODA - PLYN | Mapa stránek | Kontakty

Redakční systém Clips